Avatar uživatele
člověk

být dospělý

také vás baví,hrát si na dospělého,mne na internetu moc,ráda si tvořím,i když mi musí někdy pomoci taťka

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5084 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
SinceX

Teď nerozumím, tvé otázce :)) Baví tě si hrát na dospělého? Musím tě upozornit, že pro mladé generace, je to něco „velkého“ ale pro starší generace, je to, co bychom zatím nechtěli být..Zatím si užívej mladých let…:) Dej na mě, užívej si na 100% každý den :) Budeš v mým věku, pochopíš, co jsem tím myslel. Samá práce, učení, zodpovědnost za sebe ale i za druhé. Jen si to užívej :) Stárneš každý den..:)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucimia

Nevím, v jakém smyslu myslíš „hrát si na dospělého?“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lejla37

Jo baví… ale nedělám to moc často

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Silvershine

Tvoji otázku příliš nechápu, pokud myslíš, že skrýváš svůj pravý věk, tak v jistých situacích to může být zábavné, nerozumím tomu ráda si tvořím…:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Pokud je to tak,že se snažíš rovíjet svou fantazii a představivost,proč ne.V jiných případech už by to bylo horší.Kolik ti vlastně je? 776002394.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Na dospělého si hrát nemusím, protože dospělá už dávno jsem 🙂. Pokud bych ale byla menší a byl by internet, možná by mne to bavilo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Mně by to také bavilo. Kdyby před 30 lety byl internet 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Take jsme si roky přidaval,dnes bych je potřeboval trošku ubrat,kdyby to tak šlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

DOspělá už jsem a nutno dodat, že tak moc velká zábava to teda není.
A hrát si na dospělou? Za mých nedospělých let u nás internet nebyl, takže nebyla příležitost. A pak také záleží, v jaké oblasti si na to hrát. Navíc, dokud dopělost nezažiješ, těžko to budeš hrát tak dobře, aby to bylo důvěryhodné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Také moc nerozumím tvojí otázce.Na dospělou si hrát nemusím,jelikož už dospělá jsem,ale popravdě v mých 10–12 letech jsem si nehrála na dospělou,spíš jsem se na to těšila až budu plnoletá.A teď?Teď když je ooopravdu velikánský problém,tak bych se někdy nejradši vrátila do dětských let,a na problém zapoměla.Aspoň na chvíli než bych našla řešení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek