mais 2

Byly ste někdo v osvětimi, jak se vám tam líbilo?

Doplňuji:
místo líbilo jsem měl napsat jak to na vás působilo nebo tak něco…

Nejlepší odpověď
led

Ano, ale ako sa môže niekomu páčiť miesto utrpenia a smrti?
Doplňuji:
hlavne tí, ktorí tieto tábory smrti v Poľsku, Nemecku, Rakúsku i tie „menšie zadržiavacie“ Terezín, Vranov nad Topľou, Katyň, Súostrovie Gulag, kde sa hromadne zomieralo, tí, ktorí toto všetko zľahčujú a idealizujú by si mali uvedomiť nielen minulosť, ale aj súčasnosť ak by tieto tábory naˇďalej boli v prevádzke.
Preto si treba uctiť, bez ohľadu na súčasné politické škriepky, aj tie tisíce mrtvych vojakov spojeneckých armád aj odbojárov i tých bojovníkov v utajení bojujúcich proti tejto hrozbe ľudstva.

Další odpovědi
Drap

Byl, nelíbilo se mi ani trochu. Myslím, že každý by se tam měl ale podívat.

Lamalam

V Osvětimi jsem nebyla, stačil mi Terezín, tam se mi nelíbilo.

dudu

S pokorou jsme prošli celý areál a v zamyšlení postáli u památných míst. Odevšad na mne vyzařovala bolest, utrpení a hrůza. Podruhé bych tam už nešel, ale povinně by sem možná měli zavítat mladí lidé z celé Evropy. Nutí mě k zamyšlení, že stejná negativa jsem pociťoval i v centru Berlína.

KatkatkaW

Nevím, nakolik se dá říct „líbilo“, ale byl to obrovský zážitek. Hodně to člověka naučí, vidět, čeho všeho jsou lidé schopni, na vlastní kůži. Ta atmosféra… Slíbila jsem si, že se tam někdy podívám znova.

Popina

Ano a nelíbilo se mi tam..

anonym

Já bych tam teda nejela ani na líbánky.

bolak

Já ne, ale mám známýho, jehož děda tam byl ve 40. letech, a prej nic moc.

Emefej

Byl, nelíbilo.