Matthew

Byly i dříve stejné přijímací testy (fyzické, psychické) na člena policie nebo AČR ??? :)

Zkoušel jsem si dělat a připravit se na testy, kterými musí uchazeč o práci u městské či státní policie projít. Nejsem bůhví jaký atlet, docela těžko se mi dělají kliky, běh pohoda atak dále .. Ale o co mi jde, nechci se někoho teď dotknout, ale když vidím občas některé policisty, tak se divím jak vůbec takové testy mohli zvládnout. Ty úkony jsou sice bodovány body, takže se to dá nahnat na něčem, ale i tak, by mě zajímalo jestli ty testy byly podobné, stejné nebo dokonce těžší než dnes nebo jestli spíš se tam někdo nedostal přes známost atd. :)

PS: neprošel jsem.

Nejlepší odpověď
Drap

Stejné ne, ale obdobné byly.

Další odpovědi
Jsemtady

Stejne, dokonce se predtim muselo na vojnu, nejdrive celou pak uz jen na 3mesice. Myslim ze casto slo o to, kolik potrebovali lidi a kolik se jich hlasilo. Verim ze v dobe krize bude zajem a tim i naroky vyssi.
Pokud uz se tam dostanete tak to samo mate snazsi a nejakej vyssi policajt uz toho holt tolik neubeha ale ma nejake zkusenosti a nejak to udela. Pak taky mohli udelat policejni skolu atp. Pripadne to muzou byt specialiste v nejakem podoboru treba it atp.