Adamos00

Byli byste raději bez internetu jeden den v týdnu, nebo jeden měsíc v roce?

Ja raději ten měsíc aspoň bych si zvyknul na delší dobu bez netu

Ps: internet hned neznamená pc, ja sám pc momentálně nepoužívám stačí mi tablet to je taky skoro pc…

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Rokio

1 měsíc v roce

Kdybych si z těchto dvou možností měl vybrat, vybral bych si tu druhou variantu, protože bych daný měsíc šel na dovolenou.

Nuk nuk

1 měsíc v roce

anonym

1 měsíc v roce

Vydržím to klidně i déle.Naše generace se umí bavit ještě jinak než jen sedět u počítače.

Tw!st

1 den v týdnu

Obě varianty by byly pro moji kariéru podnikání na internetu kritické. Pokud bych si ale musel vybrat tak jeden den v týdnu, to si mohu nějak nadpracovat a pracovat předchozí den celých 24hodin, pak další den prospat. A můj tým na to upozornit, příspěvky naplánovat den dopředu. Kdybych celý měsíc se nemohl starat o své internetové projekty, to by je to asi za ten měsíc pohřbilo.

Linete

1 měsíc v roce

Kulpix

1 den v týdnu

Bylo by mi to jedno. Já se dokážu bavit i bez internetu.

Honza5486656

1 den v týdnu

yuko

1 den v týdnu

WoIfy

1 den v týdnu

Internet není jen o zábavě, ale především o přenosu více či méně důležitých dat. Kdyby na jeden den celosvětově nešel internet, ještě by se to možná dalo uhrát, ale měsíc? Kromě manuálních profesí bys měly ty ostatní opravdu velké problémy.

Lgee

1 den v týdnu