Avatar uživatele
Adamos00

Byli byste raději bez internetu jeden den v týdnu, nebo jeden měsíc v roce?

Ja raději ten měsíc aspoň bych si zvyknul na delší dobu bez netu

Ps: internet hned neznamená pc, ja sám pc momentálně nepoužívám stačí mi tablet to je taky skoro pc…

Hlasujte v anketě
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? atlas, Kulpix před 2837 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

1 měsíc v roce

Kdybych si z těchto dvou možností měl vybrat, vybral bych si tu druhou variantu, protože bych daný měsíc šel na dovolenou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nuk nuk

1 měsíc v roce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

1 měsíc v roce

Vydržím to klidně i déle.Naše generace se umí bavit ještě jinak než jen sedět u počítače.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tw!st

1 den v týdnu

Obě varianty by byly pro moji kariéru podnikání na internetu kritické. Pokud bych si ale musel vybrat tak jeden den v týdnu, to si mohu nějak nadpracovat a pracovat předchozí den celých 24hodin, pak další den prospat. A můj tým na to upozornit, příspěvky naplánovat den dopředu. Kdybych celý měsíc se nemohl starat o své internetové projekty, to by je to asi za ten měsíc pohřbilo.

Upravil/a: Tw!st

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Linete

1 měsíc v roce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kulpix

1 den v týdnu

Bylo by mi to jedno. Já se dokážu bavit i bez internetu.

Upravil/a: Kulpix

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Honza5486656

1 den v týdnu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

1 den v týdnu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WoIfy

1 den v týdnu

Internet není jen o zábavě, ale především o přenosu více či méně důležitých dat. Kdyby na jeden den celosvětově nešel internet, ještě by se to možná dalo uhrát, ale měsíc? Kromě manuálních profesí bys měly ty ostatní opravdu velké problémy.

Upravil/a: WoIfy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

1 den v týdnu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek