Drap

Byly by jste pro změnu volebních místností ? Co třeba smuteční síně ?

Inspiroval mně tento článek
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/261481-na-slovensku-se-voli-i-v-dome-smutku-listky-tam-maji-na-katafalku.html
Myslím, že by to nebyla špatná volba. Ono to stejně většinou dopadne špatně, tak by jsme měli část smutku za sebou
Doplňuji:
Tak kdo se přidá k petici pro sněmovnu ?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Smuteční síň by byla výstižná.

Další odpovědi
briketka10

cedule „Voľme jistoty“ vedle ní ti cikáni jak jdou do té komůrky drát se za ně, no to mě s toho trefí:o)

pusinka50

Jo a rovnou si by člověk beztrestně zabrečel a svůj smutek nad dnešní naší politikou vykřičel do éteru, v domě smutku se naříkat nahlas může ☹