Bylo to tak?

To jednou dva Mayové skládají kamenný kalendář a jeden říká: „Hele, došlo nám kamení!“ Druhý se zamyslí a povídá: " Ty vole, to jednou někoho dost vyděsí!"

Nejlepší odpověď
quentos

jj, to mi visí už dobu na záchodě, zhruba od začátku od roku ;{)> znám to mírně jinak – baví se dva Mayové: „Ty vole, já mám ten šutr malej, mně se tam ten kalendář vejde jen do roku 2012.“
„Hmm, to jednou někoho pěkně vyděsí.“

Další odpovědi
Wang

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/konec-sveta-9

redy

Bohemica super for,já se řežu jak šílenec :))))))))))))))))

Klára K.

:D možná jo…