jjj123456789

Bylo by Ukrajině lépe, kdyby zůsal u moci Janukovyč?

Doplňuji:
Myslel jsem to jako jestli byste raději žili ve státě Porošenka nebo Janukovyče.

Odpovědi
Agneta

Samozřejmě, že by s Janukovičem bylo lépe. Už jen co zcela zbytečná válka stála lidských životů, a na co? Chudá bude Ukrajina i s Porošenkem, ne-li ještě chudší, neboť „těch 60 miliard € ", co "okamžitě“ potřebují(s čím jen rádi vydírají své sousedy), aby nebyl státní bankrot, od nikoho nedostanou. Nejsou členy EU, a jen tak ani nebudou – to jsou jiní kandidáti, co stojí před dveřmi(Turecko – se solidním hospodářstvím), a tak je jen vidět, jak nás média a politika oblbují :DDD
+++
Kdy nám někdo řekne pravdu? Zeptá se nás politika, jestli souhlasíme?
Podotýkám, aby vše bylo jasné :
že my to máme teď zaplatit, bude se asi zdražovat – bude li Ukrajina úspěšně vydírat !

huxa

Dobro/zlo jsou relativní pojmy, ovšem z konzervatiz­tického pohledu ano, neb změna ve vedení státu/firmy obvykle vyvolá další změny.

mosoj

Jestli jsi přesvědčený že válka je lepší než mír tak ne.

MK44

Co by bylo, kdyby bylo? Lépe(?) – asi jak komu. Možná(!) by se na východě státu Ukrajina nebojovalo, ale třeba by se zas bojovalo na jeho západě …

Doplňuji:

K doplnění: Hm, hm. A něco jiného by, pane kolego, na výběr nebylo? 🙂

Fienir

Jednoznačně Janukovyč – žádná válka a ve vládě žádní fašouni. Co víc si přát?