ReHu

Bylo by pro laika složité namontovat do auta mikrofon s malým repráčkem?

Že bych mohla třeba nahlas upozornit.
Např.: co takhle bliknout blinkrem, když odbočuješ, macho.
Nebo: víš, že se auta z pravé strany nepodjíždí, ty píp?
Nebo taky: neznáš přednost z prava?

😁 😁

Nejlepší odpověď
chachar1922

Jsem strašně výbušný typ a když se fakt naštvu, tak se se svým slovníkem nepářu. To by mohli dostat někteří řidiči ze mě strach, kdyby to šlo namontovat :D

Další odpovědi
gecco

Nainstaluj si CB a do motorového prostoru umísti vodotěsný tlakáč…
To uslyší i v Maseratti…
😉
Je to jednoduché, cena pár tisíc (nové), pár set za bazarové ceny…
Nainstaluje kdokoli, i já…
😉
Jen bacha na zákon, při jízdě nesmíš mick držet v ruce…
_____________­_______
Omlouvám se, psal jsem to na tabletu, už jsem snad všechny chyby opravil…
😉
A pokud ti to není jasné, napiš…
😉