Cenobita

Bylo by politicky korektní, kdyby Donald Trump pozval do prezidentské debaty Moniku Lewinskou?

Nebo by to byla od něj chyba?

Donald Trump Invokes Monica Lewinsky to Defend Attacks on Bill Clinton

http://abcnew­s.go.com/Poli­tics/donald-trump-invokes-monica-lewinsky-defend-attacks-bill/story?id=359899­13

Odpovědi
Drap

A proč by j tam zval? Lewinská by snad chtěla kandidovat?

dubraro

To snad ani není otázka politické korektnosti, ale praktické účelnosti. K čemu by mu tam byla? Pokud vím, Monika Lewinski se nijak politicky neangažuje, je psycholožka a módní návrhářka.

BTW: Nicméně to byla kočka a Billu Clintonovi bylo co závidět 🙂

zjentek

Na jeho místě bych se obával, aby tam třeba něco nepřeblafla ;o, na to bacha!

Kryšpín

Samozřejmě ještě pozvat Bila

Cenobita

Drap: ne kandidovat, ale kandidáti si zvou hosty do obecenstva v první debatě tam třeba seděl Bill Clinton, Trump tam měl zase dceru a přítelkyni.