bolak

Bylo by možné mečem rozseknout kmen stromu o obvodu cca 2 metry, kdyby měl meč odpovídající rozměry, a bylo by jím…

…švihnuto odpovídající silou? Myslím to tak, že když normálním samurajským mečem rozseknete lískový prut o obvodu 2cm, tak kdybyste měli strom o obvodu 2 metry a meč o 100× větší dýlce, tloušťce, šířce a švihli s ním 100× větší silou a 100× větší rychlostí, tak jestli by se vám tímto gigamečem podařilo rozseknout kmen stromu.

Odpovědi
Drap

Určitě, vše je jen o vhodném nástroji, velikosti a síle

anonym

Ano, ale v případě, že by samuraj byl 100 krát větší a proto že takový není, je to blbost!

nonnel

Je to jako když kosíš trávu. Představ si trávu jako stromy a kosu jako ten meč. A jak říká Barbakan, ty jsi ten Samuraj. A musí být dub chujóvy a chuj dubóvy.