Skinn3r

Bylo by možné jezdit v ČR s policejním autem z USA ?

Myslim tu podobnou grafiku jako mají v USA

Nejlepší odpověď
Kric.ouwner

Je to možné i s těma výstražnýma světlama ale nesmíš to používat a mít zapnuté při jízdě na Poz. komunikací , soused má 2X auta NYPD , a je to fakt sranda s tím jezdit všichni na to koukají jak blázen. :D:D:D…

Další odpovědi
lukas.zmizik

ano ale bez vystraznych svetel modre a cervene barvy
Doplňuji:
jak jako, ze kdyz ma soused na policejnim aute z USA vystrazna modra svetla, tak je to legalni?

precti si zakon 361/2000 Sb. §41 (2) jake vozidla mohou byt vybavena vystraznymi svetly… takove auto pak nemuze projit STK nehlede na to, ze u nas plati pro vystrazna svetla jine normy nez v USA co se tyka konstrukce, kontrolek, svitivosti atd…

Makina

Tady se nabízí odpověď, že v ČR je poslední dobou možné už úplně vše 🙂

venkovan

Zajeď do Lázní Bohdaneč – místní „šerif“ ti poradí jak si za obecní peníze koupíš policejní auto z USA.
Ale svoje auto raději odstav před obcí a dál se pohybuj hromadnou dopravou. v této obci nikdo neví co si kdo i na slušného řidiče vymyslí.