Avatar uživatele
Michal Kole

Bylo by jednodušší pro zaměstnvatele mě zaměstnat, kdyby bylo na maturtním vysvědčení a výučním listu slovní hodnocení?

Když máma dala změstnvatelům k nakouknutí moje maturitní vysvědčení a výuční list to samé na Úřadě práce a když jsem tam měl 2 čtyřky tak mi to dobrou reklamu nedělalo.

Nebylo by lepší kdyby tam bylo slovně napsáno co umím a v čem mám mezery ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4124 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Něco ti řeknu, takové věci si vyřizuj sám a ne aby je vyřizovala tvoje máma – to pak přejde všechny chuť tě zaměstnat. Jsi dospělý, tak se podle toho chovej.
Doplňuji:
Měl by ses odpoutat od toho co pro tebe tvoje máma dělá-myslím, že je ti to jen na škodu.

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nebylo, vyšlo by to na stejno.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
radce

To jako „dostatečně“?
Reklamu Ti dostatečně dělá Tvoje maminka, asi je tak hodná, až Ti škodí. Ona za Tebe (pravděpodobně) do té práce chodit nebude.
Pro zaměstnavatele by bylo ideální, kdyby zvednul zadel od compu a šel se na tu práci zeptat sám – pak by spíš odpustil známky na maturitním vysvědčení…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

děláš si srandu? ty na pohovory za sebe posíláš matku? je ti 5 let?…
a nebyloby to lepší…to bylo ohodnoceno známkami…
a pokud si chceš OPRAVDU NAJÍT práci, tak zkulturni svůj vzhled a zvedni zadek a začni se zajímat sám…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Vy oligofreniku, vykašlete se na to skuhrání tady, zvedněte zadek, běžte se omýt a běžte na ten úřad sám. Mamku nechte doma (ach já ji tak lituju, co to má doma za debila – nemyslím to jako nadávku, ale jako regulerní mentální chorobu).

Jste dospělý, tak se tak sakra chovejte.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek