Bylo by fajn mít automaty na chleby namazané máslem?

Prostě by člověk přišel a dal tam desetikačku. Z automatu by vyjel namazaný chleba s máslem. Bylo by to ve stylu velké lednice, aby se to hned nekazilo.

Samozřejmě by byla i bezlepková varianta za 15 Kč. Né za 30 Kč!!! To by bylo tomhle Absurdistánu podobný. ;)
Kdo by byl gurmán by si tam přidal i špetku soli přes panel.
Nebo posypání kouskem česneku, aby měl člověk svěží dech, když jde třeba na pohovor.

Odpovědi
Nuk nuk

Bagety od Crocodille Vám nestačí?

Hezký nápad to je, ale asi to ještě nikdo nesestrojil. Navíc jste asi trochu naivní s těmi cenami.

A co se týče těch bezlepkových variant, tam bych se torchu bála kontaminace. Znáte to, droběček tam, drobeček sem.