Bylinný čaj na zeštíhlení

Dobrý den. Pan Qventos psal o bylinném čaji na zeštíhlení od Bylinkáře Váni. Já to nemohu nikde najít. Jestli znáte složení tohoto čaje nebo, kde bych složení tohoto čaje mohla najít tak vás prosím o informace a děkuji za vaši odpověď.zaj-po.

Nejlepší odpověď
kropitko

http://mandal­ka.cz/index.php?ma­in_page=index&cPat­h=2_56

Další odpovědi
člověk

Nejsem Qventos,ale na bylinkové čaje jen pro štíhlost pozor.každá droga v čaji je určena pro něco jiného.a tak je to individualní.Hubnou násilím je hloupost,příroda dává,ať si příroda bere.Jinak Váňa má svoje stránky,tam se poučte,popřípadě si pořiďte základy bylinkáře od Váni,v životě se to neztratí.