Honey

Byli jste v Maroku? Pokud ano,jak se vám tam líbilo?

Maroko

Nejlepší odpověď
anonym

Byla jsem a nelibilo. Ale je to individualni. Vsechny muslimske zeme jsou si podobne. Navstivila jsem i jejich mesity , kafe Casablanka , Ritz … vsude na ulicich prach . V prestavkach v praci vybehnou vsichni chlapi s kobereckama na ulici a sundaji pantofle a modli se. Maji to asi misto svacin. Deti si na ulicich kopali do kamene ,ale hrali s nim opravdickej fotbal … chtela jsem jim koupit mic , v ulickach jsou malicke kramky , ale nebylo mi to doporuceno , ze by se na me sesypali kluci jako vosy na med a ze by to udelalo mezi nimi zle.
Pak chatrce z plechu , ale na kazde z nich satelit. Ten satelit je na tom pristresku nejdrazsi. Ale nechci odrazovat. Poznavam rada i jine kultury … pak si clovek uvedomi , co opravdu ma. ( ale zase na to brzy zapomene ). 🙂 -iv-