juie

Byli jste už v Londýně ???

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
WeeBear

Ne

Původně jsem v rámci školního plánu měla jet na týdenní pobyt, ale z důvodu mého tehdejšího stěhování to padlo, tudíž – bohužel. Ale upřímně, nijak zvlášť mi to nevadí, mám radši naši krásnou, malou vlast. Radši si naplánuju na prázdniny několikadenní výlet na kolech do Jeseníků, než tohle. 🙂

Další odpovědi
Ella

Ano

krásné město…
vidět po ránu kravaťáky na bruslích, na kole a dokonce i na koloběžce je vážně zážitek, který se u nás nevidí :)

Illines

Ano

Mam to kousek do Londyna , a bydlela jsem tam 7mesicu a presto vsechno nevidela.

led

Ano

Je to krásne rôznorodé mesto. Prechádzka nie po hlavných uliciach, ale uličkách je božská. Len na Baker Street Veľký Detektív S.H. nebol doma :(
Mám odtiaľ okrem iných aj zaujímavý zážitok:
…pri odchode z hotela som sa trochu zdržala a už som videla hlavy mojich kolegov miznúť v metre. Vybrala som sa tým istým smerom, nastúpila smerom na letisko a čuduj sa svete, bola som tam skôr ako oni, aj keď sme všetci išli rovnakým smerom. Dodnes neviem, ako je to možné… Neviete mi to prezradiť?
Iný zážitok z knihkupectva, kupovala som knihu, hodili ju na váhu a kedže mala cez 2kg, priložili mi ďalšie 2 knihy zdarma.

briketka10

Ne

RQLM

Ano

jojo, Londyn je bezva. Ale asi nejvic me tam bavilo metro.

samicek333

Ne

quentos

Ne

lenka.seda

Ano

verunka483

Ne

Raddess

Ano

Natee

Ne

, ale na přelomu letošního dubna a května tam pojedu =)