byli jste už někdy na pohovoru?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nedávno, na koberečku.

Další odpovědi
Rico

byl jsem na příjimacím pohovoru na střední školu na kterou chodím a ještě rok chodit budu než odmaturuju :)

quentos

u psycholožky, psychiatra a psychoterapeutky ;{)>

ReHu

Ne. A jsem tomu ráda. Jsem šílenej trémista.
Tedy trémistka:-).

anonym

Hnusná otázka! Nedávno za mnou přišel šéf větší firmy v Brně a něco po mě chtěl. Nechodit pozdě do hokny. Od toho dne na mě kolegové pozorovali něco co se dá přirovnat k vystrašené opičce zavřené v kleci. Podotýkám , že ten komunista křesťan není vůbec špatný člověk. Ale od jisté doby raději pracuji sám a konečně jsem začal pracovat. Tam už byla opravdu nuda a vše se točilo o tom -pučmě ňáký prachy. Nechceš koupit marihuanu? Nebo pojďme polít stěny vodou ať jsou vidět metry, zakopat si, zašít se. Nechci zde nějak to. Ale jde to i bez pohovoru. Pohovor by měl být otevřený, kolektivní. Co to může být za firmu která by vám opravovala barák a pracovníci by chodili na pohovor? Prý ani svoji práci nesmím publikovat na netu. Dnes mohu. Nevyžaduji sociální dohled.

1popelka1

Ano, na příjimách pohovoru do práce.

1popelka1

oprava – přijímacím