hanny 2

Byli jste už na houbách? A našli jste něco? Rostou v jehličnatém nebo listnatém lese?

Děkuji za odpovědi!

Nejlepší odpověď
redy

Našla sem moc pěkný ,červený s puntíkama 🙂
Na houbách jsem byla, ale jak píšu, nic jedlého jsem nenašla. .Nejsem zrovna dobrej houbař.

Další odpovědi
anonym

Nebyl, chystám se v neděli, teď mi volal syn přes Skype a ukázal dnešní úlovek,
skoro jsem nechal oči na monitoru, přes 60 hřibů a další pěkné havěti,
je u nich smíšenej les.

Drap

Začínají. 1 suchohřib, 3 bedly, 4 modráky, dva janky a asi 50 praváků. Rostou jak v jehličnatém, tak ve smíšeném. Spíše při krajích

Emefej

Byl jsem několikrát, hodně rostou bedly a klouzci. Ostatních hub je zatím minimum.

Lamalam

U nás v Krušných horách právě začínají růst a je jich docela dost.

anonym

Psal mi vnuk, že našel přes 40 hříbků a nějaké další houby. Škoda, že je nesnáším čerstvé a tak doufám, že se nějaké usuší-pro dědu.

anonym

Redy,ty s puntíkama to není to pravé,ale aspoň něco!!!!

redy

🙂