ReHu

Byli jste svědkem nějaké podobné „specialitky“ ? :)

http://www.no­vinky.cz/krimi/265931-po-silnici-u-ostravy-jela-tatrovka-bez-predniho-kola-ridic-to-mel-vyvazene.html

Nejlepší odpověď
redy

No a pak že není veselo,borec se stím nemazal.
Vůbec nechci domýšlet co vše se mohlo stát.

Další odpovědi
hanulka11

Já svědkem nebyla ,ale toto mě dost pobavilo …jak vůbec může s tím vyjet a riskovat…inu dokud se nic nestane tak se jezdí........jinak v těch kolovacích mejlech podobných kaskadérů jezdí dost,ale že by skutečně a vědomě..to mě nenapadlo