Byli jste nekdy ve spravnou chvili na spravnem miste? Ja dnes skoro ano.. potkala jsem v horach zmiji…

byla to tedy mozna uzovka , ja to nepoznam, ale vypadala stejne vyplasene jako ja. !
Jak je to ? Rovny k rovnemu… ? 🙂
P.S. Pro nepratele : Ziju. :-p -iv-

Nejlepší odpověď
anonym

My ostatní normální to zas až tak dramaticky nevidíme, prostě je to běžná součást přírody, v níž jsme samy jenom návštěvníky a hosty.
Pro nás je osudová chvíle a místo, třeba okamžik prvního setkání se životní láskou.
(Pro mne cesta v dálkovém autobusu a následná romance, jejíž gradaci mi stud ani tady nedovolí blíže popisovat).
P.S. To tvoje P.S. má znamenat, že žiješ jen pro nepřátele a pro přátele a tesknícího snoubence už ne?
Doplňuji:
Oprava – „sami“.

Další odpovědi
baghira

Nad chalupou (Beskydy) mám „zmijí stráň“, setkání s tímto hadem mi už skoro zevšednělo :) ale neznám ho jinak, než rychle prchajícího, takže jsem v klidu.

led

Pozrite si fotoarchív-plazy, aby ste vedeli, pred ktorým utekať a ktorého môžte použiť miesto šály na krku 🙂

Zdroj: http://www.hla­sek.com/cchadi1­.html

arygnoc

no myslím, že jste vyhráli obě, vy i ta hadice.
přežili jste.

;)

na nepřátele kašlete, zaujímaví jsou přátelé, ne?
Doplňuji:
kurňa, všem jsem dal palečky a sobě jsem nemoh!
už jsem jako -iv-.
:))

Deli

Jsou to zajímavá setkání, já měla podobné s užovkou před měsícem na naší zahradě. Přežily jsme obě 🙂

Jinak – doufám, že sem tam se na tom správném místě ocitnu a jsem tam k něčemu.

salsa verde

Pro Dr.Axl: já vám to tak přeju!!! Fakt!! 🙂 gradace…stud… to je teda tajemno ale!!!
🙂

anonym

Snoubenci napisi Liebesbrief . !

anonym

OK, budu se toužebně těšit, už začínám steskem usychat.