Avatar uživatele
anonym

Byli jste nekdy ve spravnou chvili na spravnem miste? Ja dnes skoro ano.. potkala jsem v horach zmiji…

byla to tedy mozna uzovka , ja to nepoznam, ale vypadala stejne vyplasene jako ja. !
Jak je to ? Rovny k rovnemu… ? 🙂
P.S. Pro nepratele : Ziju. :-p -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Andělé, arygnoc, Deli, fcoop, anonym před 4591 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

My ostatní normální to zas až tak dramaticky nevidíme, prostě je to běžná součást přírody, v níž jsme samy jenom návštěvníky a hosty.
Pro nás je osudová chvíle a místo, třeba okamžik prvního setkání se životní láskou.
(Pro mne cesta v dálkovém autobusu a následná romance, jejíž gradaci mi stud ani tady nedovolí blíže popisovat).
P.S. To tvoje P.S. má znamenat, že žiješ jen pro nepřátele a pro přátele a tesknícího snoubence už ne?
Doplňuji:
Oprava – „sami“.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
baghira

Nad chalupou (Beskydy) mám „zmijí stráň“, setkání s tímto hadem mi už skoro zevšednělo :) ale neznám ho jinak, než rychle prchajícího, takže jsem v klidu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Pozrite si fotoarchív-plazy, aby ste vedeli, pred ktorým utekať a ktorého môžte použiť miesto šály na krku 🙂

Zdroj: http://www.hla­sek.com/cchadi1­.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

no myslím, že jste vyhráli obě, vy i ta hadice.
přežili jste.

;)

na nepřátele kašlete, zaujímaví jsou přátelé, ne?
Doplňuji:
kurňa, všem jsem dal palečky a sobě jsem nemoh!
už jsem jako -iv-.
:))

Upravil/a: arygnoc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Jsou to zajímavá setkání, já měla podobné s užovkou před měsícem na naší zahradě. Přežily jsme obě 🙂

Jinak – doufám, že sem tam se na tom správném místě ocitnu a jsem tam k něčemu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
salsa verde

Pro Dr.Axl: já vám to tak přeju!!! Fakt!! 🙂 gradace…stud… to je teda tajemno ale!!!
🙂

před 4591 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Snoubenci napisi Liebesbrief . !

před 4591 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

OK, budu se toužebně těšit, už začínám steskem usychat.

před 4591 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek