Avatar uživatele
miláSimča

Byli jste někdy ve fitku?

Je to lepší než cvičit doma ??
Předem děkuji za odpověd:).
Dobrou noc;-*

Zajímavá 0 před 3443 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Ve fitku jsem byl. Mají tam lepší nářadí, než má obvykle člověk doma. Nevýhoda, není to zadarmo. Cvičitel ti poradí, vybere program, který je pro tebe nejlepší vzhledem k postavě, co by se ti líbilo atd. Lepší – jsou lepší podmínky a pod. Nevýhoda – zabere to čas a peníze. Pokud ale bydlíš vedle a máš tam známého, tak to nejsou problémy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
teufl

Tak ve fitku můžeš cvičit různý věci podle předcvičovatelů (př aerobic) – a když to neumíš, sama to cvičit nemůžeš … Ale zase ber v úvahu, že se za to něco platí.

Takže závěr? Když už tě nebaví cvičit pouze se svým tělem a chceš cvičení obzvláštnit, jdi tam … Pokud to jednotvárnost tvého cvičení doma nevadí, tak tam ani chodit nemusíš … Tím se řídím já

Ale to je vážně na tobě. Jdi tam a ozkoušej sama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Turkiš

Ne nebyla a ani tam nechci. Mnohem lepší je si jít zaběhat nebo cvičit doma. Máš to zadarmo a když budeš běhat alespoň 30 minut, nemusíš moc rychle, pomůže ti to stejně;).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
uccello

Do fitka jsem párkrát zabrousil s kamarádem, ale brzy nás to nadšení přešlo. Bylo to za kilčo na den, což je dobrý, ale časově nám to nevycházelo díky práci. Kromě nářadí záleží taky na tom, jací tam chodí lidi. Ze začátku si tam člověk připadá jak špagetka. Je lepší si vzít kamaráda/ku a nebýt v tom sám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek