Monny

Byli jste někdy v zoufalé situaci a nevěděli jak dál?

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano, pak nejím, nespím a pořád jen přemýšlím, jak z toho ven.

Další odpovědi
anonym

Jsou zoufalé situace – typu – „vše je ztraceno“
a situace,které nemají řešení.Co je horší-těžko říct.Je nekonečné množství variant.
Většinou,i když to vypadá nemožně,se To „vyvrbí samo“.
Jde o to,co je to za průšvih.
Také je samozřejmě možné,že to funguje podle hesla:„Nikdy není tak zle,aby nemohlo být ještě hůř“.

Terryle

Jo, taky se už povedlo. Co jsem dělala – nic, jela jsem na setrvačník, snažila se přežít a čekala na první zlepšení a záblesk naděje. A ono to přišlo, i když jsem si to v prvních chvílích neuměla představit. A pak už se to pomalu lepšilo samo.
Ovšem tohle se dá asi použít jen v případě, že nemáte rodinu, o kterou se musíte starat, děti, se kterýma si musíte hrát a smát se a dělat, že vlastně nic není.
Taky hrozně záleží na tom, co se děje – některý věci se „vyčekat“ nedají a naopak se musej začít řešit co nejdřív. Což musí být hrozný, když jste na dně a bez sil…