bolak

Byli jste někdy v televizi?

Nejlepší odpověď
Drap

Dokonce několikrát. Neni alke o co stát. Rozhovor s tebou dokáží upravit tak, že v televizi říkáš věci, které jsi nikdy neřekl. Dokonalý střih neni pro laika možné vůbec rozeznat.

Další odpovědi
quentos

Ano, když se loni v Praze konalo MS ve scrabblu a já byl jedním ze dvou domácích reprezentantů. Ovšem na to, jak velká to byla událost, byl mediální zájem poměrně malý, přijely jen dvě TV stanice (a z toho jedna byla německá), daleko víc dorazilo novinářů…

www

Ano, v Jm večerníku, nebo jaxe to tenkrát jmenovalo.
Reakce známých: čeče všichni předstírali činnost, akorát tys v klidu kouřil !
Taky jsem u té firmy dlouho nevydržel, předstírání mně totiž nešlo nikdy 😁
Doplňuji:
Prča byla v tom, že jiná TV předtím načapala našeho šéfa ve stavu, kdy byl těžce ‚pod vlivem‘ a tuto si pak pozval na opravu své právem pošramocené reputace a mělo to být v jeho režii. No a výsledek – bez překvapení, ani ne do roka a do dne jsem dopadl jak ten Lomikar. Sabotáž jak sviňa:-D

anonym

Ano,na finále ME ve fotbale proti německu ve Wembley 1996
Doplňuji:
Pak ještě s bandou ve filmu o historii.

ten který je

Ano byl.Při návštěvě jednoho obchodu jsem zjistil že jsem snímán kamerovým systémem a objevil jsem se v televizi.:-)

geekocz

Jednou ve zprávách na Primě, byl jsem tam s kamarády na raftu, když jsme sjížděli Vltavu, ani jsem nevěděl, že nás natáčeli :D.
A jednou jsem se objevil v jenom béčkovém hororu jako komparzista, ale mám tam kostým velblouda, takže mne moc poznat nejde :D

Nevíteto?

Ne.

Questman

Ano

huxa

Ne, ale jednou jsem do ní málem spadl.

tencosepta

Byl jsem v televizi a je to skvělý, aji kabely tam mají.

bolak

velbloud: co je to za horor?

www

Jako ten Jánošík s Lomikarem. Toť oprava..