Byli jste někdy v nevhodnou dobu na nevhodném místě?

Nejlepší odpověď
zjentek

jo, často… vždycky když je tady Jugar

Další odpovědi
gecco

Mnohokrát – od čeho myslíš, že mám tolik jizev…
😉

Lukáš Rusek

Ne, ale ta otázka je tak divná :D

led

ako často… a vôbec nezakrývajte, že ste tam boli tiež „v nevhodnou dobu na nevhodném místě“ a aj tí, čo to popierajú. Veď, kto tam nebol, bol inde a to je tiež nevhodné miesto a dokonca aj nevhodná doba, ak nie je v tú dobu práve tam, kde má byť.
Tak som to krásne zamotala a teraz si to pekne vo vhodnú dobu na vhodnom mieste pekne rozmotajte. A pozor na hlavu, aby sa pri horizontálnom krútení neodkrútila.

quentos

Párkrát jo, ale to bych musel furt doma sedět na p…i…

anonym

Ano byl,ale Zjentka jsem tam neviděl.

střevo

nó byl to bylo hodně nevhodnýý ale pan farář mi pak dal dvacku abych to ňygde neříkal že prej by to nebylo slušnýý

arachis

Mi se otázka líbí. Načapat rodiče apod. Jinak tuto situaci zažívám každý den v práci.

anonym

Lukášku, vždyť máš 12 let, tak nepochopíš více otázkám než té moji.

anonym

gecco, to samé… 🙂

anonym

Zjentek, dlouho jsem se tak nezasmál. Dát ti nominaci, tak to můžu zapíchnout, ale kdo ví… Pokud ji teda jmenovaný nesmázne.

anonym

Jak ti okamžitě obodoval,když ted přišel všechno co jen mohl,je to fakt trapárna.

gecco

Jugare – ty bys těch pár bodíků tak strašně chtěl…
Tak strašně – hele – co bys byl ochoten přinést jako oběť za bodík nebo dva??
Libru masa??
😁

anonym

Ten krkoun? Ten si nechá koleno vrtat!

gecco

Může být rád, že jej Shakespeare neznal, jinak by byl „Kupec“ od Plzně a jmenoval by se Jugar…
😉

anonym

A koukámn,že pokrevnej bodovač už je tady.

anonym

Myslíš pana Gecce, že jo?.