Zlatý

Byli jste někdy v kontejneru/popelnici? Jaké to bylo ? Jak jste se tam dostali a jak jste vylezli?

Vzpomněl jsem si, že mě tam hodili spolužáci na základní škole před tělocvikem, kdyřž jsme čekali na školním dvoře a bylo to "zajímavé". Učitel mi pak musel pomoci ven.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

nebyla jsem a nechtěla bych se do něj ani dostat, co kdyby mě tam nikdo nenašel a popeláři i když to je jejich povinnost, jak říkali ve zprávach na což oni ale prdí by mě sešrotovali to néé !!

radši tam nepolezu :(

Další odpovědi:

Pokročilý

No, já jsem ještě tu čest neměla, takže nemůžu posoudit... :) Ale ono občas stačí kolem popelnice projít a není to zrovna hezká vůně, takže mi je upřímně líto, co se Vám stalo :)

Pokročilý

Jen takovej OT , no i když vlastně ani né , Na slovensku se stala taková příhoda v únoru , že jeden bezdomovec se snažil vytáhnout něco z popelnice na elektroniku ale ta je dělaná tak aby z ní nic nešlo vytáhnout a on se tam bezdomovec chudák zasekl a jak řval o pomoc všiml si ho opilí buzer*nt ( ten kdo toto udělal si jiné oslovení nezaslouží ) no a a co neudělal využil situace a staršího pravděpodobně smradlavého a nemytého pána přefikl a odešel pán se dostal ven asi za 3-4 hodinky ráno když si ho všiml nějáký pejskař a zavolal městské strážníky kteří ho vysvobodili....

The END .!!!

Pokročilý

Hřeje nás u srdce, že Tě již od základní školy šikanovali.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 647
Zlatý beer 514
Zlatý annas 512
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.