Byli jste někdy na operaci se zarostlým nehtem u nohy? Nějaké zkušenosti…?

Nejlepší odpověď
Deli

Já byla – rostl mi pokřivený následkem úrazu, zarůstal. Několikrát mi ho strhávali normálně na chirurgii, pak jsem se dostala na plastiku do FN, tam mě objednali na „plastiku nehtového lůžka“. V daný den a čas jsem přišla, v kabince vyslíct – i šperky, jako k operaci, dali mi takovou tu košilku, čepičku, šup na sál, tam mi palec umrtvili – no a dál už cítíte jen takové tahání a tlak, žádnou bolest. Za 15 minut bylo hotovo, já šla o berlích s ovázanou nohou domů, dali mi i prášky na bolesti, ale moc jsem jich nejedla, za dva dny to bylo v pohodě, ještě jsem chodila na převazy. Jo a ještě jsem baštila nějaké léky proti zánětu, aby se to líp hojilo. Od té doby (jsou to už 3 roky) mám pokoj. Ještě tak rok to ale nevypadalo hezky, než narostl nový nehet. Krásný už asi nikdy nebude, ale jde to a nebolí to!

Další odpovědi
Rocky

ano, je potřeba to řešit co nejdříve, plastika nechtového lůžka, je velice dobrá věc, pak už nikdy se to nemůže stát.
Doporučuji jít na to co nejdříve