terry

Byli jste někdo ve vyhlídkové restauraci na žižkovské TV věži? Je šance, že restauraci ještě někdo zprovozní?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, byl a stojí to za to. Dnes byla obsáhlá reportáž v pravidelném týdeníku „Z metropole“ (každou sobotu ve 12.00 na ČT 1).
Otevřeno po rekonstrukci má být ještě letos na podzim.
Bližší již uvedla v odkazu hanulka.

Další odpovědi
hanulka11

Nebyla jsem tam ale četla jsem o tom

V původní restauraci bylo několik místností, které rozdělovaly prostor. Nově se vše vybourá. „Umocňujeme tak pohled 360 stupňů ze všech pozic věže, aby bylo vidět na každou světovou stranu,“ dodal Lain. Vyhlídka by ale měla zůstat stále otevřená. Při dobrých podmínkách nabízí dohled až do vzdálenosti 100 kilometrů.

Novinkou bude nový luxusní apartmán, který by měl sloužit například pro svatební noc novomanželů nebo pro jednání. „Předpokládáme, že se apartmán bude moci přeměnit i v luxusní jednací místnost,“ řekl Lain ČT.

Zdroj: http://www.ces­katelevize.cz/ct24/re­giony/127820-v-zizkovskem-vysilaci-bude-luxusni-apartman-a-nova-restaurace/

Damiana

Ano, byla a několikrát. 10 let jsem na Žižkově bydlela a nedám na tuto nejcharismatičtější pražskou čtvrť dopustit!
V restauraci se sedělo skvěle, ale kuchyně tam byla vždy dost mizerná. Nádherný byl výhled – pochopitelně. A samozřejmě jsem „vystoupala“ ještě o něco výš, do klasické rozhledny.
Ráda bych tam zašla znovu.