Zlatý

Byli jste někdo ve vyhlídkové restauraci na žižkovské TV věži? Je šance, že restauraci ještě někdo zprovozní?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Ano, byl a stojí to za to. Dnes byla obsáhlá reportáž v pravidelném týdeníku "Z metropole" (každou sobotu ve 12.00 na ČT 1).
Otevřeno po rekonstrukci má být ještě letos na podzim.
Bližší již uvedla v odkazu hanulka.

Další odpovědi:

Zlatý

Nebyla jsem tam ale četla jsem o tom

V původní restauraci bylo několik místností, které rozdělovaly prostor. Nově se vše vybourá. "Umocňujeme tak pohled 360 stupňů ze všech pozic věže, aby bylo vidět na každou světovou stranu," dodal Lain. Vyhlídka by ale měla zůstat stále otevřená. Při dobrých podmínkách nabízí dohled až do vzdálenosti 100 kilometrů.

Novinkou bude nový luxusní apartmán, který by měl sloužit například pro svatební noc novomanželů nebo pro jednání. "Předpokládáme, že se apartmán bude moci přeměnit i v luxusní jednací místnost," řekl Lain ČT.

Zdroj: http://www.ceskatelevize.cz/ct 24/regiony/127820-v-zizkovskem -vysilaci-bude-luxusni-apartma n-a-nova-restaurace/

Zlatý

Ano, byla a několikrát. 10 let jsem na Žižkově bydlela a nedám na tuto nejcharismatičtější pražskou čtvrť dopustit!
V restauraci se sedělo skvěle, ale kuchyně tam byla vždy dost mizerná. Nádherný byl výhled - pochopitelně. A samozřejmě jsem "vystoupala" ještě o něco výš, do klasické rozhledny.
Ráda bych tam zašla znovu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1790
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1074
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.