ReHu

Byli jste někdo v Dětenicích? V té středověkké hospodě? Líbilo se vám tam?

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano. Líbilo. Bral jsem to na půl jako zajímavost a na půl recesi.

Další odpovědi
Bunnik

Ano, byla. Jídlo bylo dobré a celkově to byl zajímavý zážitek :) Když se ptali, co chcem k žrádlu :) A k pití jsem chtěla víno a prej: „Do poháru nebo do džbánu? Do poháru, co? Jinak by ses poblila.“ :D :D :D
Doplňuji:
Jééé, zrovna jsem v šuplíku vyhrabala suvenýr: Středověká krčma – žrádelník :) Asi jsem ho tam tenkrát štípla…

Miroslavst

Nebyl, byl tam známý a říkal, že pohoda. Tykají tam, co chceš chásko atd.
Jídlo dobré, obsluha perfekt.
Doplňuji:
zde malý odkaz:
http://www.krcma­detenice.cz/ji­delni-listek.php

ten který je

Ano byl jsem tam.Jídlo,pití vše super.Nejvíce jsem se pobavil když u vedlejšího stolu seděl nějaký pán v kravatě se ženou a nechápal celou situaci.Na šenkýřku se obořil co si to dovoluje a zda šenkýřka tuší jaké má postavení.Také říkal že si bude na ní stěžovat.:-D

iwetax

Oni tam mjí i středověký hotel. To by stálo za vyzkoušení. Až budu bohatá tak tam pojedu na jednu noc:-)
http://www.you­tube.com/watch?v=SkFzAZ­ZfE8o

9 řemesel

Nemám to zrovna daleko,hezké a trochu dražší, tak tam bereme lepší návštěvy.Hotel jsem neokusil, nedošly mi větší prémie.

Vicki

Byla a moc jsem byla zvědavá na toalety.Škoda že nebyly také dobové-to by bylo teprve překvapení.A taky mě pobavilo,když středověkkému šenkýři zazvonil mobil:-).