Avatar uživatele
ReHu

Byli jste někdo v Dětenicích? V té středověkké hospodě? Líbilo se vám tam?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iwetax, anonym, rynek878, Bunnik před 4998 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Ano. Líbilo. Bral jsem to na půl jako zajímavost a na půl recesi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bunnik

Ano, byla. Jídlo bylo dobré a celkově to byl zajímavý zážitek :) Když se ptali, co chcem k žrádlu :) A k pití jsem chtěla víno a prej: „Do poháru nebo do džbánu? Do poháru, co? Jinak by ses poblila.“ :D :D :D
Doplňuji:
Jééé, zrovna jsem v šuplíku vyhrabala suvenýr: Středověká krčma – žrádelník :) Asi jsem ho tam tenkrát štípla…

Upravil/a: Bunnik

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Nebyl, byl tam známý a říkal, že pohoda. Tykají tam, co chceš chásko atd.
Jídlo dobré, obsluha perfekt.
Doplňuji:
zde malý odkaz:
http://www.krcma­detenice.cz/ji­delni-listek.php

Upravil/a: Miroslavst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Ano byl jsem tam.Jídlo,pití vše super.Nejvíce jsem se pobavil když u vedlejšího stolu seděl nějaký pán v kravatě se ženou a nechápal celou situaci.Na šenkýřku se obořil co si to dovoluje a zda šenkýřka tuší jaké má postavení.Také říkal že si bude na ní stěžovat.:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Oni tam mjí i středověký hotel. To by stálo za vyzkoušení. Až budu bohatá tak tam pojedu na jednu noc:-)
http://www.you­tube.com/watch?v=SkFzAZ­ZfE8o

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
9 řemesel

Nemám to zrovna daleko,hezké a trochu dražší, tak tam bereme lepší návštěvy.Hotel jsem neokusil, nedošly mi větší prémie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Byla a moc jsem byla zvědavá na toalety.Škoda že nebyly také dobové-to by bylo teprve překvapení.A taky mě pobavilo,když středověkkému šenkýři zazvonil mobil:-).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek