lukas.zmizik

Byli jste nekdo nekdy na uzasne reklamni show alias „zabijackove hody“?

a dostali jste chutny obed zdarma?
a dve sisky salamu zdarma?
a dostali jste tolik darku, ze to ani nepoberete, napriklad pro pany – sadu naradi a pro damy – prosivane deky a hodiny a radiobudik a lahev vina?
a taky darkovy poukaz na slevu 3000 korun?

chci jit na takovouto akci !!!
chci tam jit a pusobit jako cerna ovce a najit alespon drobnost, za kterou bych je mohl zazalovat.

tedy otazka pro ty, kdo jste tam byl, na co se mam pripravit ?
Doplňuji:
tohle slovickareni znam… nebo je taky napsano:
„obed zarma“, nebo „moznost obeda“

Nejlepší odpověď
hanulka11

jenže když si nic nekoupíš, žádné dárky nedostaneš
a nepřej si co uslyšíš

Další odpovědi
tatanka

Je mi líto, ale takový ovárek, teda to bych si dal!!! Jinak se omlouvám, nevydržel jsem.

anonym

Jen běž,ať poznáš zač je toho loket!

barnajka

Ohledně těch dárků: je potřeba pozorně číst letáček. Je SAKRA rozdíl, jestli dárek dostane každý NÁVŠTĚVNÍK – a nebo ZÁKAZNÍK :)
U nás ve městě jsou tyhle akce dost oblíbený u místních důchodců. Pořizují si tak kompletní vybavení domácnosti, dárky pro příbuzenstvo… Ti soudnější z nich jsou schopni uznat, že většina těchto dárků jsou naprostý šmejd, srovnatelný se zbožím z asijské tržnice… Ti odvážnější ale zboží dokonce i používají. Stalo se, že v místním domově důchodců hořelo a šířily se řeči, že oheň vznikl od rychlovarné konvice, kterou pán dostal na jedné z těhle předváděcích akcí. Jestli to je fakt, netuším – ale docela bych tomu věřila. Kvalitní zboží od těchto vykuků opravdu nečekejte. Já na takové akci nebyla nikdy, ale mamka jednou neodolala. Přetrpěla si necelý dvě hodiny masáže mozku – a za odměnu si domů odnášela véélikou sadu šicích potřeb. Kovový nůžtičky se jí přelomily při druhým použití, nitě se trhaly… Myslím, že tato zkušenost mamku vyléčila jednou provždy :))

Doplňuji:
Ještě jedno varování – četla jsem o těhle akcích jednou článek a byla to fakt síla. Prý je docela běžná praktika, že než pořadatelé stádo nahrnou do místnosti, dají lidem podepsat cosi jako prezenční listinu. Jenže klidně ti dají k podepsání čistý list papíru – a nebo lejstro, kam si oni potom lehce doplní nějakou formulku, co se jim hodí do krámu. Takže bacha na to – ideálně nepodepisovat vůbec nic. A když už, tak si dávat pořádnýho majzla.

arygnoc

někteří z nás chodí na zabijačky každý rok.

Já osobně už něco přes 30 let.
K rodině.

Je to taková rodinná slezina.
A žranice.

;)

Né že by se i vínko nepopilo, a švestka taky.
Doplňuji:
Na akce zabijačka za něco nechodím.
Na to ji mám příliš rád.

tom004

Dobrý fór,na dobrou noc.Ale,těch,co se nechali nachytat,a potom prskali,znám dost. 🙂