Byli jste někdo nebo jste platonicky zamilovaní do nějaké herečky či herce?

Díky za seriozní odpovědi

Nejlepší odpověď
quentos

Ani ne, já byl vždycky spíš na zpěvačky (asi to bude tím, že u TV trávím v porovnání s poslechem hudby minimum času).

Další odpovědi
arygnoc

všetko iba platonické vzťahy:

som dodnes – gillian anderson, whitney houston, aňa geislerová (za jej mladi, teraz to je mrcha), sigourney weaver, jitka zelenková a mnoho mnoho ďalších…

😉

anonym

Já dost dlouho čekala, že si pro mne příjde Juraj Kukura
http://img.fdb­.cz/obrazky/029138787­ce4c200a0db9df53f­.jpg

ale nějak nepřišel, nechápu to, takže jsem ho vyměnila za Jeremyho Ironse
http://i.daily­mail.co.uk/i/pix/20­11/04/05/arti­cle-0-040EAA6F000005DC-873_224x362.jpg

víc seriozně to nejde

RyuzakiKate

Mmmm..
David Tennant jako 10. Doctor^^
Leonardo DiCaprio jakožto mladej sprateček v Total Eclipse
Malcolm McDowell jakožto mladej výtržník.. snad všude :D
Dylan Moran v Black Books!
Chris Barrie jako Rimmer v Červeném trpaslíku, nechápu, co na něm mělo bejt odpornýho, mně přišel sexy..
Sam Riley s jeho úžasným chraplákem..
.. ááále jinak jsem byla spíš zblázněná do zpěváků :D

gecco

Ano, ještě jako malý chlapeček, do Štěpánky Haničincové…

iceT

No to byl snad asi každý jedinec,je jedno jestli herec\herečka nebo zpěvák\zpěvač­ka.Obojí je nedosažitelné,proto je to platonické.Jako teenager jsem byla zamilovaná do Noaha Hathawaye jako Atreje,jako starší do R.D.Andersona jako MacGyvera,dnes je to třeba Mark Harmon jako L.J.Gibbs.

briketka10

Vždy do Leonarda di Capria 😁

ReHu

Ne.

talka

Pierre BLANCHAR – ÚŽASNÝ SYMPAŤÁK

anonym

Jsem a do tebe, ale nejsem gay, to mi věř. Říká se, že co se škádlívá, rádo se mívá!

lexx

ano, ale do závodní lékařky…enemže co: jsme odlišná společenská kasta tak z toho nebylo nic jak zpívá Nohavica

lota

Asi ano, třeba do Patrika Schwayezeho (nevím přesně, jak se to píše) v Hříšném tanci, to byly časy…:-)