Byli jste na tom to filmu v kyně?

byly jste na tom to filmi v kyně?jedná se o Toy Story 3.Vyděly jste ho? díky

Nejlepší odpověď
Jahoda

Tolik chyb ve dvou větách jsem snad v životě neviděla. A tato otázka je určená jen pro ženy, že píšete „y“?

Jinak k Vaší otázce. Ano, Toy Story 3 jsem viděla. Byla jsem na něm s kamarádkou a její dcerkou. Ráda jsem se na chvíli vrátila do dítěte a koukla se na tuto animovanou komedii. Hodně se mi tento film líbil 🙂

Další odpovědi
roxy52

Fylm v kyně uvydím,aš jestly ho budou visýlat.:))

annas

V otázkách se objevují různé perly, ale nedalo mě to, abych tentokrát na chyby nezareagovala, i když jsem film neviděla (či podle Vašeho pravopisu fylm nevyděla(.

Kyno, vyděly, filmi!!!

Jahodo, vidím, že jste rovněž reagovala.

Doplňuji:
Hlavně, že jsem sama napsala hrubku. Patří Nedalo mně to.
Omlouvám se.

anonym

ja na nej zajdu rada a kde najdu to kyno?

FOG

Byt v kine s tvrdym,asi muze byt jen chlap.

iwetax

Neviděla, už se ale těším až ho uvidím Toy Story mám moc ráda. Jsou to úžasné filmy.

anonym

Tady ten text napsany mi prijde jako umysl,neni mozny,aby nekdo …nebo jo?

Michal

Neviděl.

Vicki

No teda v kyně s tvrdým jsem ještě nebyla:D.

BENYTA

na ten to filmi nepudu do kyna,ale pustím si ho na dývýdýčku

BENYTA

Protože jsem prodělala „absták“ po Odpovědích,ne­odpustím si hodnocení,moc jsem se nasmála,díky…

  1. roxy52
  2. Vicki
  3. burak