Hamon

Byli jste na některé z našich nejvýznamnějších hor?

Říp, Blaník, Sněžka, Praděd, Radhošť…

Nejlepší odpověď
annas

Ano

Na Pradědu a na Radhošti. Několikrát na hanáckém Mont Blancu = Kosíří . Je známý tím, že v obci Čechy pod Kosířem pobýval malíř Josef Mánes

Další odpovědi
iceT

Jiná odpověď (upřesněte, prosím)

Nízké Tatry a Tatranská lomnice,tehdy bylo ČSFR a tedy byly taky naše-

quentos

Ano

pěšky na Sněžce

LysoňXXX

Ano

Doplňuji:
Praděd- mám na něho krásný výhled z okna. Teď ale ne, je škaredě..

Drap

Ano

Na všech i na celé řadě dalších

Marvin

Ano

Doplňuji:
Praděd, Radhošť, Lysá hora, Velký Javorník

Littl3

Ano

redy

Ano

Říp a Sněžka

anonym

Ano

Jsem rodilý Krkonošák, tak na Sněžce dvakrát lanovkou (nejdříve jako dítě s rodiči, pak sám jako rodič se svými dětmi) a jednou pěšky.Také jsem šel už dvakrát tůru z Harrachova do Špindlerova mlýna pěšky po hřebenech Krkonoš.

pusinka50

Ano

Na Sněžce a kdysi za dob Československé republiky jsem vylezla pěšky s krosnou na zádech až nahoru na Chopok

Emefej

Ano

I na řadě dalších.

Krakis

Ano

Asi na všech,ale naposledy v létě s přítelkyní na Řípu.Akorát jsme měli trochu mindrák z toho,že když jsme byli asi ve třech čtvrtinách cesty a popadali dech,předjel nás děda na kole.A perlička na konec-na vrcholu u stánku jsme se dozvěděli,že tam jezdí každý den na pivo.....Mohlo mu být tak 70. ☹

tatanka

Ano

Doplňuji:
Pěšky a několikrát.

Photoguy

Ano

Doplňuji:
Myslím že jako každý čech jsem se po nich prošel.. :)

honza19hk

Ano