Zlatý

Byli jste dnes nakupovat?

Všude bylo tolik lidí, že nebylo kde zaparkovat. Máte už koupené nějaké Vánoční dárky??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano byli jsme nakoupit. Normální nákup, ale máš pravdu. skoro mě trefilo, když jsem viděl tu frontu.
Já problém s parkováním neměl. Pincek se vleze všude :D

Další odpovědi:

ano a při parkování jsem popoštouchla jednoho frajera co si to zaparkoval přes dvě místa,naštěstí se mému autíčku nic nestalo

Pokročilý

Ne,nebyli jsme ještě pro dárečky na vánoce,čeká mě to,už teď mám hrůzu z toho nakupování,ale dobře mi tak,měl jsem na to téměř celý rok.Hlavně už mám ale dárečky vymyšlené pro všechny,to dá taky fušku,ne?

Bronzový

Já dnes v obchodě nebyla, takže jsem, jak vidím, byla ušetřena nervů. Raději jsem šla se psem do podzimní přírody a bylo nám krásně.

Zlatý

Vše musel zařídit manžel nebyl nadčený ale splnil to na jedna.Jo a ty dárky ano už dávno jsem něco nakoupila ale ještě se mrknu a uvidím.

Zlatý

já byla jen v rychlosti na malém nákupu v malém obchodě , žádná tlačenice pohoda, místo na zaparkování, asi byli všichni na hřbitovech . Dárečky jsem začala kupovat v týdnu, jak mě něco osloví už nečekám a koupím to. Nesnáším nákupy na poslední chvíli.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.