Avatar uživatele
BEAES

Byli jste dnes nakupovat?

Všude bylo tolik lidí, že nebylo kde zaparkovat. Máte už koupené nějaké Vánoční dárky??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, aramah, anonym, benaja před 4927 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Ano byli jsme nakoupit. Normální nákup, ale máš pravdu. skoro mě trefilo, když jsem viděl tu frontu.
Já problém s parkováním neměl. Pincek se vleze všude :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

ano a při parkování jsem popoštouchla jednoho frajera co si to zaparkoval přes dvě místa,naštěstí se mému autíčku nic nestalo

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
benaja

Ne,nebyli jsme ještě pro dárečky na vánoce,čeká mě to,už teď mám hrůzu z toho nakupování,ale dobře mi tak,měl jsem na to téměř celý rok.Hlavně už mám ale dárečky vymyšlené pro všechny,to dá taky fušku,ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Já dnes v obchodě nebyla, takže jsem, jak vidím, byla ušetřena nervů. Raději jsem šla se psem do podzimní přírody a bylo nám krásně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Vše musel zařídit manžel nebyl nadčený ale splnil to na jedna.Jo a ty dárky ano už dávno jsem něco nakoupila ale ještě se mrknu a uvidím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

já byla jen v rychlosti na malém nákupu v malém obchodě , žádná tlačenice pohoda, místo na zaparkování, asi byli všichni na hřbitovech . Dárečky jsem začala kupovat v týdnu, jak mě něco osloví už nečekám a koupím to. Nesnáším nákupy na poslední chvíli.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování