Byli jste dnes na malé či velké…

… mši sváteční v kostele ?!
Doplňuji:
Fyzicky jsem v kostele nebyl,poslouchal jsem mši jako kulisu a modlil se u toho,aby naběhly stránky odpovědí a já se mohl přihlásit! Bůh mne vyslyšel. Alleluja!

Nejlepší odpověď
redy

Na co se barbakán ptá?
Uf, už jsem se lekla :))

Další odpovědi
quentos

Ne, já na tyhle šaškárny nikdy nebyl. Navíc v kostele je kosa, nepůjdu v tomhle počasí někam dobrovolně mrznout.

anonym

Nebyla – nestíhám. A Ty?

Damiana

Fláternické opičky mne nechávají chladnou (v tomto mrazivém počasí to vlastně ani jinak nejde 🙂 – nejen co se kostela týká. Ovšem tělo je také chrám, a to v žádném směru nezanedbávám!

anonym

Úplně to samé co ty.I se stránkami.Poslední dobou velmi často.

Drap

Já jsem to zanetbal. Nepotřebuji k modlení kostel, takže mše se konají beze mne

hanulka11

ne, nechodím do kostela

jendahun

Jsem neznaboh,ale do kostela občas chodím – jako turista obdivovat obrazy a výzdobu.Z křes­ťanských svátků slavím jen Cyrila a Metoděje,jezdím na trabant srazy a většinou to mám místo dovolené.
Jinak na „velké“ dnes pětkrát,na „malé“ snad desetkrát.Jsem takový „fekální vůz“ v malém s rychlým vyměšováním.(to jsem zas někomu nahrál…).