Byli byste schopni udělat pro peníze opravdu cokoliv a nebo máte svoji důstojnost ?

Myslím především zahození vlastního studu a vykonání něčeho, co by jinak člověk nikdy neudělal. Například sníst něco nechutně odporného nebo a nejlépe před kamerami se svléknout do naha a tak. … Peněžní odměna může být jakákoliv. Děkuji za příspěvky.

Nejlepší odpověď
led

Ano, pre peniaze som dokonca ochotná aj pracovať! Sem s nimi!

Další odpovědi
hanulka11

Já tedy bych rozhodně neuděla cokoliv.

Drap

Všechno určitě ne. Ani pro peníze ani jinak. Sníst něco odporného? Pro někoho je odporné jíst třeba vnitřnosti, někomu chutnají. Pro některou kultůru je nepřijatelné jíst něco co v jiné kultůře považují za lahůdku. Tady je vždy důlkežitý úhel osobníhoo pohledu. Svléct se před kamerou, otázkou je z jakého důvodu. Ale to by mi asi problém nedělalo.

iceT

No,říká se -nikdy neříkej nikdy-takže nevím,nejspíš by mi nevadilo zahodit oblečení,jsou lidi co se svlíkají i zadarmo,pokud mají dost promile v krvi a potřebu se předvést,ale určitě bych nesnědla žádnou laskominu,před­kládanou v nejmenované reality show ani za moc moc moc peněz.

briketka10

něco nechutně odporného bych snědla to ano, jako v té soutěži mají odporné červíky a sahají na různé hnusy :)

ale na 100% bych se tedy nesvlékla to nee..

anonym

NE!!!.
Hodně mne mrzí, že třeba Karel Gott za mrzký peníz má ve svém věku zapotřebí vydělávat si reklamami. Mně by stačila v tomto směru i Dana Morávková, Bolek Polívka a další herci. Naše „top“ star, které se kvůli penězům svléknou a ještě se tím chlubí, to mluví samo za sebe. Chudinky jinak by poumírali hlady.
Řadovému občanu něco takového zapotřebí není. Obyčejný člověk si může dovolit i vlastní hrdost.

fcoop

Cynik by poznamenal,že každý se dá koupit,co není jasné, je jen počet nul.

Dračice

mám svoji důstojnost ,ale za milion možná

kamila44444

Cokoliv určitě ne. Ale sníst něco, nebo se vysléct, to jo..

Lukasy

TAK SNIST NĚJAKE ŽIVE NĚCO NEBO NECHUTNEHO BYCH ASI NEZVLADL ANI ZA NEKONEČNO, ALE JINAK BYCH ZA PRACHY UDĚLAL VŠECHNO KROMĚ ZABITI NEVINNYCH LIDI.

Jimmy001

já jsem schopen téměř čehokoli, prostě prachy jsou můj život a zrovna ted je nutně potřebuji :)

anonym

Peníze jsou možná v životě potřebné, ale nejsou všechno. Stačí jich jenom tolik, abychom přežili.

anonym

Za peníze se nedám koupit, ale zadarmo udělám cokoliv budu chtít.