kosaaaak

Byli byste pro znovuzavedení trestu smrti?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, zabíjet lidi není vůbec pěkné.

Kromě toho, že svévolně opakuješ už vícekrát položenou otázku, je podobná debata zcela zbytečná.
Asi jsi při svých zájmech nepostřehl, že po našem vstupu do EU, ČR podepsala dohodu jako ostatní státy o vypuštění trestu smrti ze svého právního systému jako reliktu nehumáního a totalitního přístupu s příliš snadnou zneužitelností. Viz politické procesy apod.

Další odpovědi
DusanOrlik

Ne, zabíjet lidi není vůbec pěkné.

Představte si,že vy byste ten trest smrti měli podstoupit-vím že si řeknete:Já nic nikdy neudělám,ale mýlíte se!

gnosis

Ne, zabíjet lidi není vůbec pěkné.

ne. podle me je to ukazka zaostalosti pravniho systemu, prezitek z davnych dob. pro spolecnost daleko prospesnejsi je cloveka izolovat a strcit nekam do fabriky. a navic trest smrti v CR? s nasim „fungujicim a nezkorumpovanym soudnictvim“? :) nebere mi hlava, jak tohle muze u nas nekdo navrhovat.

Lucijej

Ano, jsou mezi námi lidé kteří si nezaslouží žít.

quentos

Ano, jsou mezi námi lidé kteří si nezaslouží žít.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/obnovili-byste-trest-smrti

Jikra

Ano, jsou mezi námi lidé kteří si nezaslouží žít.

filva

Ano, jsou mezi námi lidé kteří si nezaslouží žít.

baghira

Ano, jsou mezi námi lidé kteří si nezaslouží žít.

Právě proto, že zabíjet lidi není pěkné.
Samozřejmě jen ve výjimečných případech a za výjimečné činy.

gogogod

Ano, jsou mezi námi lidé kteří si nezaslouží žít.

Poslal bych je na vojnu.

Někam třeba do Lybie.

milan16647

Ano, jsou mezi námi lidé kteří si nezaslouží žít.

tuCZek

Ano, jsou mezi námi lidé kteří si nezaslouží žít.

i jako strašák by to fungovalo

Syd

Ne, zabíjet lidi není vůbec pěkné.

E.n

Ne, zabíjet lidi není vůbec pěkné.

Samozřejmě se mizi námi takoví lidi najdou, ale smrt není řešení, to je lepší doživotí, a at se sedře. Smrt je podle mě až moc krátký trest.

modroočka

Ano, jsou mezi námi lidé kteří si nezaslouží žít.

Potom co se v současné době děje,jsem pro trest smrti !!! U druhé možnosti odpovídám ..není to pěkné zabíjet lidi,ale někteří lidé jsou určitě jiného názoru !

Neguš

Ano, jsou mezi námi lidé kteří si nezaslouží žít.

jenže to asi nemusí být ten nejtěžší trest!

lucille

Ano, jsou mezi námi lidé kteří si nezaslouží žít.