redy

Byli byste pro?

Kdyby v pravidlech bylo psáno, i když by to těžko zjistili,by musel každej mít svoji fotku.
Nebo tada nějakou fotku, dali by ste sebe nebo jinou 🙂

Nejlepší odpověď
briketka10

mě je to jedno já jsem už od
začátku tady měla fotku své
kočičky, když mi odešla dala
jsem si sem svoji 😁
je to na každého rozhodnutí..

Další odpovědi
marci1

Ne. Dokážete si představit všechny ty "krásné"lidi ? Kdo chce, ať si tam své foto dá. Některé fotky již zde uváděné jsou hezké, ale některé ? Mám ráda tajemství a podle otázek a odpovědí si představuji, jak který člověk asi vypadá. 🙂

petra15

Do internetu bych fotku nedala ani za milion, leda, ze bych byla duchodkyne, podobny nazor mam na facebook

led

V tom prípade je dobre uviesť aj celé meno a adresu…
Ale teraz vážne. K čomu by to bolo dobré, kde je istota, že na fotke je konkrétny užívateľ.
I keď, ja som tu mala fotku, ale z čias mladosti, to som ešte venčila dinosaury :)
A jaj, ale čo už, keď človek sa časom mení…
Doplňuji:
Plne súhlasim s Hamonom, zoznamka je inde…

Hamon

Neberu to tu jako seznamku, navic mam temer permanentne vypnute zobrazovani obrazku, takze nevidim k tomuto duvod.

zzzzz

No já bych použila fotku z pasu, tam by mě nikdo zcela jistě nepoznal:-)))
Nerada zveřejňuji fotky a osobní údaje.