bolak

Byli byste ochotný jít do nějaké reality show? Do jaké a kolik by vám za to museli nabídnout?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
barnajka

Ano

Vždycky jsem tvrdila, že ne..ale asi vlastně jo.
Nejsem exhibicionista, takže ty kamery by mi vadily fakt dost.
Tudíž by se muselo jednat o reality show, která by mě lákala tématem jako takovým – a ne slibovanou odměnou.
Muselo by to být něco, co bych vnímala jako životní výzvu, která se víckrát nebude opakovat..a byla bych kvůli ní ochotna skousnout i ty kamery…
Něco, co si jako obyčejný smrtelník nikdy nebudu moct sama vyzkoušet…

Určitě bych nešla do žádné talentové soutěže, ani do reality show typu VyVolení nebo Big Brother.
Vím, kde jsou moje limity: na talentovou soutěž nemám talent, a na VyVolený žaludek. Dělat ze sebe vola fakt nehodlám – ani tam, ani tam :))

Asi bych byla na vážkách, kdyby mi někdo nabídl účast v ‚projektu‘ typu Trosečník (Survivor), nebo ta zmiňovaná Pevnost Boyard.
Na 99% bych ale stejně nakonec odmítla – má kondička by na takovou extrémní zátěž nestačila :)
Co by ale byla zajímavá zkušenost: třeba měsíc nebo dva plnýho zápřahu někde na rozlehlé farmě pod žhavým australským sluncem. Kdybych vydržela až do konce, nejspíš bych se domů vracela po čtyřech, vyždímaná do poslední kapičky…ale stálo by to za to :D

Jo a pokud jde o ty peníze..
Do reality show bych buď:
*šla z upřímnýho osobního zájmu, popř. v rámci charity (a pak samozřejmě zadarmo, protože odměnou by mi byla ta zkušenost sama)
*a nebo nešla vůbec. Peníze by mě rozhodně nemotivovaly, i kdyby to byly nekřešťansky vysoký sumy.
Nejsem na prodej ;)

Další odpovědi
venkovan

Ano

Ano, ale jedině za cenu jako byla u té pevnosti (nevzpomenu si – byl to program Francie snad Board? či jak).
To znamená, že soutěžil bych bez honoráře a vyhrané peníze by šly na určitý humanitní projekt.

Drap

Ne

Neměl bych zájem, o sumě jsem tedy ani nikdy nepřemýšlel. Pokud bych měl přece jenom jít, tak by asi tolik peněz neměli. Myslím si , že podobné akce jsou jen pro určité typy, kteří se moc rádi ukáží v televizi a většiny se to netýká.

aramah

Ne

Ani za nic.

briketka10

Ano

kdybych měla nějaké nadání proč ne ? show je spoustu, bavilo by mě kouzlit nebo tančit s pejskem..o pe­nězích jsem nepřemýšlela spíš je to o talentu a pak kdo je nejúspěšnější..

hanny 2

Ne

Ani omylem!

fablen

Ne