Byli by jste ochotni se kvůli práci naučit plavat ?

Teď čtu, že třeba hasiči i ti co přímo nehasí, ale jsou třeba v kanceláři musí umět.

A dokonce musí plavat na 200 m na čas.

Nejlepší odpověď
Andělé

Prominte,ale dospělí snad umí plavat,ne? A pokud ne,pro práci by se to člověk naučit měl.Je to důležité i pro svůj život…

Další odpovědi
arygnoc

umět plavat patří mezi základní znalosti. to jsme se ve škole snad učili všichni.

no comment.

led

Ak človek chce nejakú prácu robiť a sú k tomu určité požiadavky napr.plávanie, lyžovanie,…tak sa to naučí, aj keby nechcel.
Doplňuji:
Nie všetci vedia plávať,
stačí im, keď sa namočia v blízkom potoku – rybníku.

slad08

Myslím, že ano. Člověk, když něčeho chce docílit, tak je schopen udělat proto cokoliv.

MacChill

Já bych se za to doslova styděl kdybych neuměl plavat