Avatar uživatele
anonym

Byla vám někdy podána snídaně do postele?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Drap, suaeda, anonym, anonym před 4242 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ano a mnohokrát ! Není nic horšího než drobečky v posteli :D Dnes je na snídaně do postele i firma, která doručí předem objednané snídaňové menu i s květinou, to tedy za našich mladých let nebylo :((

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Jo, tak to už je hodně dávno. Byl jsem tehdy ještě malý chlapec a momentálně nemocnej…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ano, dokonce ne jednou. Dá se však říct, že počet takovýchto snídaní s rostoucím věkem klesá, takže za nedlouho se přiblížím k nule.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Nepamatuji si, že by mi byla doručena snídaně až do postele. Také já jsem asi nikdy snídani (nemocné nepočítaje) nepodal. Takže mám srovnané skóre. Možná je to také tím, že já i mé okolí brzo vstáváme a na přispání si moc nepotrpíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Půvabná sestřička z Ukrajiny. A nejen snídani i oběd a večeři. A potom přišla jedna česká s holícím strojkem. Taky půvabná

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikkol

Pamatuju si, že v porodnici mi přinesla sestřička ty neúžasnější křupavý houstičky s marmeládou až do postele. Dvě hodiny po porodu. Největší hlad v životě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

No.....já jsem si ji tam donesla sama :o)
Doplňuji:
To se ale asi nepočítá, což?

Upravil/a: Lucijej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano, byla po mě hozena se slovy sežer si to sám :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Ale jo, taky jsem už tuto vymoženost zažila :) A i sama sebe dokážu tímto způsobem výjimečně rozmazlit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

ano,michana vajicka na cibule,chleb,ka­va.nyni kava do pelisku,ovsem,pokud si o ni reknu.jinak nez vstanu,tak mam ze zahradky kazde rano natrhane koprivy a uvareny cajicek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Snídaně do postele mi nikdy podána nebyla. Já jsem ji ovšem manželovi do postele nosila často, než mi došlo, jakého ze sebe dělám vola.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Uz je to strasne davno .. ale : prala jsem si – 3 krat ( od svych synu ) .. a .. nic !
Pak jsem byla pozadana ja , tak jsem s radosti udelala : Michana vajicka i se skorapkama ! :))
Pak uz jsem nezadala ja , ani kluci ! :)

  • iv-

před 4242 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já jich dostal bezpočet,tedy v době,když jsem ležel v nemocnici! 😁

před 4242 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To je vlastně pravda, ve špitlu je to zvykem, ale já jsem (zatím) kromě porodů toho moc nenamarodila.

před 4242 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek