Zlatý

Byla vám někdy podána snídaně do postele?!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Ano a mnohokrát ! Není nic horšího než drobečky v posteli :D Dnes je na snídaně do postele i firma, která doručí předem objednané snídaňové menu i s květinou, to tedy za našich mladých let nebylo :((

Další odpovědi:

Zlatý

Jo, tak to už je hodně dávno. Byl jsem tehdy ještě malý chlapec a momentálně nemocnej...

Zlatý

Ano, dokonce ne jednou. Dá se však říct, že počet takovýchto snídaní s rostoucím věkem klesá, takže za nedlouho se přiblížím k nule.

Stříbrný

Nepamatuji si, že by mi byla doručena snídaně až do postele. Také já jsem asi nikdy snídani (nemocné nepočítaje) nepodal. Takže mám srovnané skóre. Možná je to také tím, že já i mé okolí brzo vstáváme a na přispání si moc nepotrpíme.

Zlatý

Půvabná sestřička z Ukrajiny. A nejen snídani i oběd a večeři. A potom přišla jedna česká s holícím strojkem. Taky půvabná

Bronzový

Pamatuju si, že v porodnici mi přinesla sestřička ty neúžasnější křupavý houstičky s marmeládou až do postele. Dvě hodiny po porodu. Největší hlad v životě.

Zlatý

No.....já jsem si ji tam donesla sama :o)
Doplňuji:
To se ale asi nepočítá, což?

Ano, byla po mě hozena se slovy sežer si to sám :)

Stříbrný

Ale jo, taky jsem už tuto vymoženost zažila :) A i sama sebe dokážu tímto způsobem výjimečně rozmazlit.

Bronzový

ano,michana vajicka na cibule,chleb,kava.nyni kava do pelisku,ovsem,pokud si o ni reknu.jinak nez vstanu,tak mam ze zahradky kazde rano natrhane koprivy a uvareny cajicek.

Bronzový

Snídaně do postele mi nikdy podána nebyla. Já jsem ji ovšem manželovi do postele nosila často, než mi došlo, jakého ze sebe dělám vola.

Diskuze k otázce

anonym

Uz je to strasne davno .. ale : prala jsem si - 3 krat ( od svych synu ) .. a .. nic !
Pak jsem byla pozadana ja , tak jsem s radosti udelala : Michana vajicka i se skorapkama ! :))
Pak uz jsem nezadala ja , ani kluci ! :)
-iv-

Zlatý

barbakan

Já jich dostal bezpočet,tedy v době,když jsem ležel v nemocnici! :-D

anonym

To je vlastně pravda, ve špitlu je to zvykem, ale já jsem (zatím) kromě porodů toho moc nenamarodila.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.