Byla vám někdy podána snídaně do postele?!

Nejlepší odpověď
anonym

Ano a mnohokrát ! Není nic horšího než drobečky v posteli :D Dnes je na snídaně do postele i firma, která doručí předem objednané snídaňové menu i s květinou, to tedy za našich mladých let nebylo :((

Další odpovědi
quentos

Jo, tak to už je hodně dávno. Byl jsem tehdy ještě malý chlapec a momentálně nemocnej…

Drap

Ano, dokonce ne jednou. Dá se však říct, že počet takovýchto snídaní s rostoucím věkem klesá, takže za nedlouho se přiblížím k nule.

suaeda

Nepamatuji si, že by mi byla doručena snídaně až do postele. Také já jsem asi nikdy snídani (nemocné nepočítaje) nepodal. Takže mám srovnané skóre. Možná je to také tím, že já i mé okolí brzo vstáváme a na přispání si moc nepotrpíme.

venkovan

Půvabná sestřička z Ukrajiny. A nejen snídani i oběd a večeři. A potom přišla jedna česká s holícím strojkem. Taky půvabná

Nikkol

Pamatuju si, že v porodnici mi přinesla sestřička ty neúžasnější křupavý houstičky s marmeládou až do postele. Dvě hodiny po porodu. Největší hlad v životě.

Lucijej

No.....já jsem si ji tam donesla sama :o)
Doplňuji:
To se ale asi nepočítá, což?

anonym

Ano, byla po mě hozena se slovy sežer si to sám :)

manon

Ale jo, taky jsem už tuto vymoženost zažila :) A i sama sebe dokážu tímto způsobem výjimečně rozmazlit.

pizlicka

ano,michana vajicka na cibule,chleb,ka­va.nyni kava do pelisku,ovsem,pokud si o ni reknu.jinak nez vstanu,tak mam ze zahradky kazde rano natrhane koprivy a uvareny cajicek.

GM

Snídaně do postele mi nikdy podána nebyla. Já jsem ji ovšem manželovi do postele nosila často, než mi došlo, jakého ze sebe dělám vola.

anonym

Uz je to strasne davno .. ale : prala jsem si – 3 krat ( od svych synu ) .. a .. nic !
Pak jsem byla pozadana ja , tak jsem s radosti udelala : Michana vajicka i se skorapkama ! :))
Pak uz jsem nezadala ja , ani kluci ! :)

  • iv-

anonym

Já jich dostal bezpočet,tedy v době,když jsem ležel v nemocnici! 😁

anonym

To je vlastně pravda, ve špitlu je to zvykem, ale já jsem (zatím) kromě porodů toho moc nenamarodila.