byla v roce 2011 amnestie ,,,naka ??

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bude-propousteni-na-amestii-v-roce-2011-prosim-bude-se-vztahovat-za-rizeni-bez-ridicaku

Další odpovědi
Miroslavst

Ano, je krize a tak se bude propouštět.

BEAES

Za poslední dva dny zatím nebyla, určitě by jste se o tom dozvěděl-a ze zpráv, či tisku, pokud by byla.

Terryle

Tak v roce 2011 ještě žádná rozhodně nebyla, když z něj uběhly jen dva dny a navíc sváteční…
Jinak amnestie se nedává jen tak, ale u nějakých příležitostí – zvolení prezidenta, může být vázaná na státní svátek… různě. Ale není moc častá. Něco jinýho je milost, kterou prezident dává individuálně, musí se o ni požádat a on ji projedná a buď udělí, nebo ne.