ReHu

Byla někde zveřejněna prognóza, za jak dluho se „situace“ kolem imigrantů stabilizuje, uklidní, … ?

Prostě, kdy by mohlo přestat být toto téma c.1?

Nejlepší odpověď
xxx3

1/ Imigranti přestanou do Evropy proudit tehdy, až nebudou mít důvod opouštět své rodné země – tzn. konec války, zlepšování ekonomické situace, životní perspektiva – kdy se tak stane, je ve hvězdách. Nezdá se, že by se v případě Sýrie a Iráku situace měnila k lepšímu.
2/ Mediální téma to přestane být ve chvíli, kdy se to přebije něčím údernějším. To může být ledacos – obvykle něco násilného, to funguje nejlépe.
(jen tak mimochodem – velké téma to mělo být už dávno, protože ta válka tam trvá cca 4 roky, teď pouze sklízíme plody problému, který vznikl už před lety)

Další odpovědi
ten který je

Těžko.:-(
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=W8as-3m-XZ8