jdjdj

Byla jsem u rybníka a ejhle, mladý, nahý kluk.

Máme u nás takový rybník, kam chodí jenom místní. Byla jsem na pláži, najednou přišel kluk, něco mezi 15–18 lety, vysvlíkl se, sundal si trenky a šel. pak si lehl na pláž taky nahý. Jak byste reagovali, vadilo by vám to?

Nejlepší odpověď
zzzzz

U vody je to normální:-))

Další odpovědi
led

Človek, ktoré uráža pohľad na nahotu života môže predsa svoj pohľad zamerať iným smerom, napríklad na technológiu krásy tú malebnosť a hriechy života
Apolónovu harmonickú krásu si každý človek rád pozrie :)

Reakcia záleží aj od miestnych zvykov – ak je ten rybník považovaný za mlčky uznávanú pláž nudizmu ak je rybník „to semenište hriechu“ až „hen, kdesi v diali za mnohými poliami“ tak ho tolerujte.
Z popisu nie je jasné, „ejhle, mladý, nahý kluk“ si ľahol rovno k vám, alebo dodržal „morálnu a bezpečnostnú vzdialenosť“…
Prípadne si len povzdychnite, aj takýto je život.

Agneta

Vadilo? Né, já to očekávám :DDD
Machr je machr…dělá ho to sympatickým :DDD

anonym

Jelikož jsem chlap, tak by mně to nevadilo a kdyby se svlékla holka, tak by mně to tuplem nevadilo.
Chodíme se s manželkou koupat na veřejný rybník (je tam udělán kemp + veškeré příslušenství…stán­ky s pitím, s občertsvením, dětské hřiště) a ženské tam chodí normálně nahoře bez a občas se tam chodí koupat i Holanďané a ti chodí úplně nazí a zatím se nad tím nikdo nepohoršoval (a je tam i hodně dětí).
Takže pokud se ten dotyčný sám nestydí, tak nevím proč já bych se nad tím měl pohoršovat.

anonym

Když to nevadí jemu, tak mě už vůbec ne, ať si dělá co chce.
Doplňuji:
Mě vadí, když se svlékají tak kolem patnáctky a hlavně dívky bez doprovodu, takový vidět jejich fotr, tak jí ten zadek vymaluje šnorchlem

jjj123456789

Kdyby tam přišel až po mně a svlékl se, tk by mi to vadilo, ale kdyby tam byl první, tak bych rozhodně nemoralizoval a nevolal na nj policajty (a kdyby to byla dívka mezi 15 a 18 lety, nevadilo by mi to vůbec).

ponovotny

mě by nevadilo, kdyby vám to nevadilo ;)

bolak

Asi ses mu líbila.

lota

Nevadilo, neřešila bych to.

postcd

mě by to vadilo, přijde mi to trapné, jak u holky, tak u kluka. prostě když někdo něco takového dělá, tak se nekoukám, nebo se přesunu jinam

mosoj

Je mi to fuk. Nicméně něco shnilého ve společnosti. Stačí se svléci do naha a jsem machr.
Ještě větší machrové jsou ti co souloží na veřejnosti, že !!! To mně teda vadí. Nejsem na ně zvědavý.

Agneta

mosoj >>>> když se převléká nějaká neforemná osoba, tak na to se nikdo dívat nechce, ale jinak není nahota nic špatného, spíš mi vadí ti, co se strašně stydí-a nemuseli by. Naštěstí jsou už 100–200 let všude k vidění nahaté sochy(nebo obrazy), a naštěstí to taky fakt neumí každý-se u vody normálně převléknout, nebo svléknout a slunit se. A „souloží na veřejnosti“- to už je ale úplně jiná kategorie, to bych taky protestovala:DDD

gagaga

a to ja ne ..to ja bych se podivala i "na to "
:p

  • iv-

briketka10

jé taky bych si šla zaráchat
do toho místního rybníčka 😁

led

ale bez kocourka :)

gagaga

poslete mi prosim " adresu " toho rybnika ..

  • iv-

anonym

😁

gagaga

cesilko, nebyl jste to nakonec Vy ?? !
:p