lukas.zmizik

byla by to nekalá obchodní praktika kdyby např. fortuna vypsala sázku na konec světa (třeba 2012)?

Doplňuji:
No já na tom vidim nekalého to, že kdybych vyhrál, kam si mám potom přijít pro výhru?

Nejlepší odpověď
Funna

co ti na tom připadá nekalého?
Doplňuji:
pokud bys vsadil na konec, tak bys pravděpodobně už nebyl ani ty a nebo měl úplně jiné starosti, takže tenhle problém by tě určitě netrápil…a pokud na to, že se nic nestalo, tak se nic nestalo a jdeš si normálně pro výhru…

Další odpovědi
bolak

kurzy na konec světa už jsou delší dobu v oběhu :)

http://magazin­.e15.cz/pel-mel/vsadite-na-konec-sveta-kurz-je-nizsi-nez-na-slouceni-sparty-a-slavie-730236

Drap

Proč nekalá. Ve světě byly sázky na 21,12,2012 vypsány.
Doplňuji:
To by jsi taky musel najít blbce, který by si vsadil na to, že když vyhraje, tak peníze nedostane. A takového tedy neznám.