Avatar uživatele
anonym

Byla by motorová pila nevhodný dárek pro otce k Vánocům? A co např. sekačka, kosa, štípačka na dřevo, vozejk?

Neumím si to představit zabalené pod stromkem, takže proto. :) Navíc třeba vozejk tam nedostanu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2698 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ta motorová pila by asi byla nejlepší. Pohodlně se vejde do balíku pod stromek a hned by si to mohl vyzkoušet na vánočním stromku, nábytku apod. Taky by si mohl zahrát na Texaský masakr motorovou pilou. Prostě špica!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Vhodný dárek je podle mě ten, který obdarované osobě udělá radost. Dle mého názoru je důležité dávat takové dárky, které odrážejí zájmy osoby, které chceš dát dárek či danou věc potřebuje.

Pokud tvůj otec potřebuje motorovou pilu na nějakou činnost, tak to tedy podle mého názoru je dobrý dárek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cizecek.M

Ahoj, já si myslím, že to je super nálad a senzační dárek. My jsme dávali tatovi pilu k narozeninám a měl fakt radost. Sám se nějak nemoc odhodlat k tomu ji koupit, tak jsme to udělali za něj a byl fakt moc spokojenej. Doporučuju kouknout na rucni-naradi.cz. Výborná nabídka.

Avatar uživatele
devitkac

Já si myslím, že motorovou pilu pod stromek dostanete bez problému. Záleží ale dost na tom jakou máte v plánu koupit. Je totiž pravda, že třeba pásové pily jsou poměrně velké a ta už by se asi pod stromek nevešla. Vím o čem mluvím, sám jsem si totiž před časem jednu takovou pilu kupoval z https://www.wo­odmizer.cz/

před 1631 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek