bolak

Byl ve vašem životě někdo koho jste opravdu nenáviděli, nebo naopak někdo kdo ze srdce nenáviděl vás?

(vyjma mě samozřejmě, já jsem jenom kus textu na vaší oblíbené stránce)

Nejlepší odpověď
anonym

Na 100 procent ne. To jsem namyslena , co ?
🙂
Ale mam to tak v zivote. Nikdo me nikdy ZATIM ani neublizil.
A i kdyby nekdy nekdo v budoucnu ublizil, ani to by nebyl duvod , abych ja ho pak nenavidela. To bych pak musela nenavidet i sama sebe. ☹
Ziju se sebou rada a spatne vlastnosti by me samotnou ubijely.
Nedavno tu bylo tema , ze opak lasky muze znamenat i nenavist.
Hodne lidi souhlasilo , ze to k sobe ma blizko .. , ale ja si to nedovedu dodnes vysvetlit.

  • iv-

P.S. A vy mate podobny styl humoru ( nekdy blbeho ) , ze vy jste me sympaticky ) .
A palecek zato ! Sup ! -iv-

Další odpovědi
Drap

Neznám nikoho takového