bolak

Byl už někdy zaznamenán případ extrémně zapomětlivého parašutisty?

Že by parašutista skočil z letadla a ve vzduchu zjistil že se zapomněl vzít padák?

Nejlepší odpověď
Damiana

Ano, vzal si ale kameru.
http://xman.id­nes.cz/parasu­tista-si-vzal-kameru-ale-ne-padak-pripady-nejbizarnejsich-umrti-1ew-/xman-styl.aspx?c=A100427­_205722_xman-styl_fro

Další odpovědi
Lukasy

Tak myslim, že tohle je jedna z věci kterou zjištuje jako prvni než skoči pokud nechce plachtit volným pádem.

DAM

Jistě. Stalo se to v březnu r. 1962 v USA ve státě Wisconsin. Ten chlapec to nepřežil

anonym

nemusí být zapomětlivý, stačí padáky koupené Kalouskem, které jsou nefunkční

bolak

Damiana: :D tak to sem ani snad nečekal…

každej rok čtu pečlivě darwinovy ceny, takže buď sem to někde přehlíd, nebo to parašutista bez padáku už v dnešní době není dost cool