Seznam.cz

Byl Ronald Eldon Wyatt jako Jára Cimrman?

Odpovědi
marci1

Nebyl. Ronald Eldon Wyatt byl žijící dobrodruh a amatérský archeolog. Jára Cimrman je fiktivní postava univerzálního českého génia, vytvořená Jiřím Šebánkem a Zdeňkem Svěrákem.

Drap

Ne nebyl. Jára Cimrman byl jedinečný. Eldon byl skutečně žijící postava.

anonym

Jára Cimrman je smyšlený cyp, trapas na ntou, největší krávovina vymyšlená lidima od vzkinu světa.