Petra09

Byl nekdo z vas v televizi,treba v televizni soutezi nebo ve zpravach?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano.Pracovala jsem jako redaktorka i v TV…:D

Další odpovědi
jennysh

Ano,v televizi jsem bývaval dost často. Dnes bych už nechtěl. Není to vždy perfektní,tak jak se zdá.

led

Pri všetkej skromnosti i neskromnosti odpoveď znie: ano
Tvorba tých pohyblivých obrázkov do krabice je slovom úžasná a stresová, únavná, namáhavá i radostná a zlostná, hektická i ľahká – jednoducho obyčajná práca s následným (niekedy) finančne hodnoteným príjmom.
Po odvysielaní niekedy človeka potom hreje radostný pocit poznania, niekedy by sa najradšej neviditeľne pohyboval kanálmi.

Drap

Dříve několikrát.

Damiana

Ano, permanentně už dvacet let.

ten který je

Já byl akorád v takový tý průmyslový,kde vás někde snímá kamera.:-)
Doplňuji:
omluva:akorát