ten který je

Byl někdo z vás na dovolené někde u moře nebo v nějaké exotické zemi v tomto zimním období?

Zajímalo by mne jak jste se vyrovnali s aklimatizací.Měli jste nějaké potíže se změnou teplot?Díky.

Nejlepší odpověď
BEAES

Ne zatím jsem nebyla, ale myslím, že bych si zvykla velmi rychle.

Další odpovědi
Miroslavst

Nebyl, ale rád bych vyměnil škaredou zimu za teplíčko to si piš.

rosa

Nebyla jsem, ale toužím po tom. Ovšem cena těchto dovolených je pro mne přílš vysoká. Ne, že bych peníze nedala dohromady, ale bylo mi jich líto. Ovšem nevím, kdybych si to vyzkoušela, tak bych možná těch penízků nelitovala. Určitě bych neměla problém se zaklimatizovat.